+372 5565 3655

+372 5565 3655

merle.sellend@mail.ee

"Живем только для того, чтобы открывать красоту. Все остальное – какая-либо форма ожидания."

Khalil Gibran (1883–1931)

Пластический хирург Д-р Мерле Селленд

ilukirurg Dr. Merle Sellend

Опыт работы доктора Мерле Селленд в качестве пластического хирурга составляет почти 30 лет. В 1983 году она окончила медицинский факультет Тартуского университета по специальности «лечебное дело» и специализировалась на пластического хирурга в Московском научно-исследовательском институте пластической хирургии и косметологии.
Читать далее


Зарегистрируйтесь на прием к врачу по телефону

+372 5565 3655

Пластическая хирургия

Пластическая хирургия лица, шеи, груди и живота.


Читать далее

Мезотерапия

Мезотерапия делает кожу более эластичной и свежей, повышается увлажненность кожи.


Читать далее

Мезонити

С помощью мезонитей укрепляется ткань кожи, улучшается эластичность и качество кожи.


Читать далее

Уколы красоты

Заполняющие инъекции, ботулиновая терапия, биоревитализация.


Читать далее
 • Mina jäin väga rahule dr Sellendi tööga ning pole kordagi kahetsenud, et end tema kätte usaldasin. Tulemus on väga ilus ja enesekindlustki nüüd rohkem. Lisaks oli dr Sellend minu vastu äärmiselt hooliv ja sõbralik. Julgen soovitada, kuna tegemist on professionaalse ja kogenud arstiga. Aitäh!

  TS
 • Mina saan oma kogemuste pòhjal jagada dr Sellendile ainult kiidusònu! Esiteks olen vàga rahul operatsiooni tulemusega, mis on ilus ja loomulik. Teiseks on ta vàga usaldusvààrne ja kompetentne oma töös. Mul oli valida mitme kirurgi vahel, aga sisetunne usaldas just teda ja olen oma otsuse üle ònnelik! Kindlasti on ta ka sòbralik, kuna suhtus vàga hàsti sellesse, kui konsuldatsioonidel oli mul kaasas ka pisikene laps.

  Margit
 • Pika mõtlemise peale otsustasin operatsioonile minna ning mul on hea meel, et pöördusin doktor Sellendi poole. Dr Sellend põhjendas ära kõik operatsiooniga seonduva, kuidas eelnevalt ennast valmistada ning operatsioonijärgselt toime tulla. Dr Sellend toonitas alati, et võin iga kell helistada kui mingi mure on! Olen saadud tulemusega rohkem kui rahul ning võin julgelt teda soovitada. :)

  B
 • You have made me feel much better about myself, and therefore brought much happiness to me. I feel so much more confident. I no longer wear those scarves around my neck or shirts that go way up to my chin. I am going to the gym a lot and so I feel strong, and also that I look nice. People have studied me and told me that I look different but they never know why! Everyone judges me between ten and five years younger. It is very funny. My foot has also completely recovered! I always felt well after my surgery and never had any problems at all. There is still some lack of sensation, but I read that it may last up to 18 months.

  Rebecca
 • Olen Dr. Sellendi tehtud töö eest väga tänulik ja tulemuse üle õnnelik. Ta on enda ja patsiendi suhtes väga nõudlik ja asjakohane, ei ilusta fakte ning oskab kogemuste põhjal kasulikku nõu anda. Protseduuri eel-kestel-järel on väga oluline, et arst on kindlakäeliselt hooliv, kui patsiendina vahepeal närveerida, siis just Dr. Sellendi käitumine sisendab teadlikkust ja usaldust (mingil juhul poleks ma soovinud endaga tegelema nunnutavat/sahmerdavat arsti). Tulemus on enamat kui lootsin!

  Kadri

Др. Мерле Cелленд является членом Международного общества эстетической пластической хирургии (ISAPS).

Департаментом здравоохранения Эстонии д-ру Мерле Селленд выдана лицензия № L02035 на деятельность в качестве пластического хирурга.