+372 5565 3655

+372 5565 3655

merle.sellend@mail.ee

"Elämme vain kauneuden löytämiseen. Kaikki muu on vain jonkinlaista odotusta."

Khalil Gibran (1883–1931)

Plastikakirurg dr Merle Sellend

ilukirurg Dr. Merle Sellend

Tohtori Merle Sellendi on toiminut kauneuskirurgina melkein 30 vuoden ajan. Hän on suorittanut vuonna 1983 Tarton yliopistossa lääkärin tutkinnon ja erikoistunut kauneuskirurgiaan Moskovan kauneuskirurgian ja kosmetologian tieteellisten tutkimusten instituutissa.
Lue lisää


Varaa vastaanoton puhelimitse

+372 5565 3655

Plastiikkakirurgia

Kasvojen, kaulan, rinnan ja vatsan plastiikkakirurgia eli kauneuskirurgia.


Lue lisää

Mesoterapia

Mesoterapia tekee ihosta kimmoisamman ja parantaa ihonväriä, ihon kosteustasapaino paranee.


Lue lisää

Mesolangat

Mesolangoilla kiinteytetään ihokudoksia ja parannetaan ihon kimmoisuutta ja kuntoa.


Lue lisää

Kauneuspistokset

Täytepistokset, botuliinihoito ja biorevitalisaatio.


Lue lisää
 • Mina jäin väga rahule dr Sellendi tööga ning pole kordagi kahetsenud, et end tema kätte usaldasin. Tulemus on väga ilus ja enesekindlustki nüüd rohkem. Lisaks oli dr Sellend minu vastu äärmiselt hooliv ja sõbralik. Julgen soovitada, kuna tegemist on professionaalse ja kogenud arstiga. Aitäh!

  TS
 • Mina saan oma kogemuste pòhjal jagada dr Sellendile ainult kiidusònu! Esiteks olen vàga rahul operatsiooni tulemusega, mis on ilus ja loomulik. Teiseks on ta vàga usaldusvààrne ja kompetentne oma töös. Mul oli valida mitme kirurgi vahel, aga sisetunne usaldas just teda ja olen oma otsuse üle ònnelik! Kindlasti on ta ka sòbralik, kuna suhtus vàga hàsti sellesse, kui konsuldatsioonidel oli mul kaasas ka pisikene laps.

  Margit
 • Pika mõtlemise peale otsustasin operatsioonile minna ning mul on hea meel, et pöördusin doktor Sellendi poole. Dr Sellend põhjendas ära kõik operatsiooniga seonduva, kuidas eelnevalt ennast valmistada ning operatsioonijärgselt toime tulla. Dr Sellend toonitas alati, et võin iga kell helistada kui mingi mure on! Olen saadud tulemusega rohkem kui rahul ning võin julgelt teda soovitada. :)

  B
 • You have made me feel much better about myself, and therefore brought much happiness to me. I feel so much more confident. I no longer wear those scarves around my neck or shirts that go way up to my chin. I am going to the gym a lot and so I feel strong, and also that I look nice. People have studied me and told me that I look different but they never know why! Everyone judges me between ten and five years younger. It is very funny. My foot has also completely recovered! I always felt well after my surgery and never had any problems at all. There is still some lack of sensation, but I read that it may last up to 18 months.

  Rebecca
 • Olen Dr. Sellendi tehtud töö eest väga tänulik ja tulemuse üle õnnelik. Ta on enda ja patsiendi suhtes väga nõudlik ja asjakohane, ei ilusta fakte ning oskab kogemuste põhjal kasulikku nõu anda. Protseduuri eel-kestel-järel on väga oluline, et arst on kindlakäeliselt hooliv, kui patsiendina vahepeal närveerida, siis just Dr. Sellendi käitumine sisendab teadlikkust ja usaldust (mingil juhul poleks ma soovinud endaga tegelema nunnutavat/sahmerdavat arsti). Tulemus on enamat kui lootsin!

  Kadri

Tri Sellend on Kansainvälisen Esteettisen Plastiikkakirurgian Seuran (ISAPS) jäsen.

Viron Terveydenhoitovirasto on myöntänyt tri Merle Sellend:ille toimintaluvan nro. L02035 toiminnan harjoittamiseksi plastiikkakirurgian alalla.